Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “В”

10 квітня 2018 року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації проведений конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»: головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та головного спеціаліста відділу реабілітації та обслуговування інвалідів. Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2017 № 246            (в редакції від 25.10.2017 № 815).

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації визначено, БОНДАРЕНКА Григорія Олександровича,        із загальним результатом – 10,50 балів. Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній, оскільки для участі в конкурсі документи подано лише однією особою.

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу реабілітації та обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації визначено, ГОЛІНЬКО Яніну Миколаївну, із загальним результатом – 9,75 балів. Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній, оскільки для участі в конкурсі документи подано лише однією особою.

Управління праці та соціального
захисту населення Черкаської РДА