Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства, від якої залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання. Шляхи вирішення проблем, з якими стикаються забудовники в ході початку будівництва, складання і погодження проектної та дозвільної документації, інноваційні та законодавчі процеси, співпраця влади і громади у реалізації проектів – ці та інші важливі аспекти розвитку будівельної галузі стали темою для обговорення науковцям, представникам владних структур, будівельникам і проектантам.

Семінар, який відбувся 11.04.2018 у Черкаській облдержадміністрації, провів заступник голови ОДА Сергій  Овчаренко. У роботі семінару взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, начальник відділу регіонального розвитку, архітектури та містобудування Юрій Котетунов.

Керівники і консультанти Академії будівництва України виступили з доповідями про соціальне партнерство та  розвиток інноваційних технологій на основі сучасних енергоефективних технологій. Учасників семінару   проінформували про специфіку підготовки дозвільної документації на будівництво об`єктів і проведення громадських слухань, про окремі питання техногенної безпеки при проходженні проектів будівництва. Також було надано змістовні консультації щодо нововведень і змін у містобудівному законодавстві.

Перед присутніми на  виступив митрополит Черкаський і Канівський  отець Софроній.  Отже, на  семінарі  не тільки  окреслили низку проблем, з якими зараз стикається будівельна галузь, а й розробили пропозиції щодо їх розв’язання, в тому числі про підтримку громадами інвестиційних проектів, реалізації програм доступного житла. Адже  зростання будівельної галузі підвищує  соціально-економічний рівень  району та області в цілому.

відділу регіонального розвитку,
містобудування та архітектури