Державна підтримка на розвиток територіальних громад цьогоріч зросла у десятки разів

Наша мета, впроваджуючи реформу децентралізації і реалізовуючи проекти, не «побілити-пофарбувати» — це зміна якості надання послуг в освіті, медицині, адміністративних та безпекових послугах. Про це наголосив під час селекторної наради з регіонами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За словами урядовця, порівнюючи з 2014 роком, державна підтримка на розвиток територіальних громад та розбудову їх інфраструктури у 2018 році зросла у 39 разів. І це питання підтримки інфраструктури, фінансування якої відбувається через ДФРР – освіта, охорона здоров’я, дорожня інфраструктура. Також це субвенції на соціально-економічний розвиток ОТГ, розвиток медицини у сільській місцевості, кошти на спортивну інфраструктуру і підтримку секторальної політики.

«Для держави, яка наразі має російську військову агресію на сході, підтримувати всі виплати на інфраструктуру регіонів у розмірі 51% від загального фонду державного бюджету дуже не просто. Наголошую, кошти, які передаються на місця мають бути ефективно спрямовані на пріоритети, визначені в стратегіях розвитку держави, регіонів та потреб громад – розбудова соціальної інфраструктури, дорожньої, систем життєзабезпечення тощо», — наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, за словами Віце-прем’єр-міністра на 2018 рік визначено 5 пріоритетних проектів. Мінрегіон вже розробив рекомендації з їх впровадження – це створення сучасних ЦНАПів, Нового освітнього простору, Центрів безпеки громадян, сучасних амбулаторій, і нещодавно додався ще один напрям – дитячі сімейні будинки, інформує прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.

Урядового порталу

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018