З 1-го квітня наступає важливий період на всіх водоймах області та Кременчуцькому водосховищі – це весняно-літній нерестовий період. З метою посилення державного контролю за станом охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів під час весняно-літнього нерестового періоду державними екологічними інспекторами проводиться операція “Нерест 2018”.

З метою посилення контролю за за станом охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів під час весняно-літнього нерестового періоду сьогодні, 10 квітня 2018 року, заступником голови Черкаської райдержадміністрації Петром Коренюком та головою Черкаської райради Олексієм Собком було проведено нараду з сільськими головами щодо локальних питань проведення відповідної охоронної кампанії.