Розвиток професійної освіти – пріоритетний напрямок державної політики

4 квітня поточного року на базі Черкаського професійного училища будівельних технологій відбулась зустріч керівництва облдержадміністрації, органів виконавчої влади області, навчального закладу, державної служби зайнятості з представниками приватних підприємств і компаній будівельної галузі. Темою заходу стало обговорення актуальних потреб ринку праці, проблемних питань розвитку професійно-технічної освіти та підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для підприємств області.

Під час заходу гості змогли ознайомитись з напрямками професійного навчання молоді, матеріально-технічною базою училища та шляхами її подальшої модернізації, відповідно до потреб сучасності. Вони також оглянули майстер-класи за участі учнів та викладачів. До послуг учнів працювала локація державної служби зайнятості, де молодь могла ознайомитись з потребами регіонального ринку праці, переглянути актуальні вакансії, отримати професійну консультацію фахівців з профорієнтації та методичні матеріали на допомогу шукачу роботи.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль наголосив, що на сьогодні забезпечення економіки робітничими кадрами є одним з найважливіших завдань органів влади, відтак у пріоритетах – розвиток професійної освіти. З цією метою планується спрямувати 28 млн. грн з обласного бюджету на заклади профтехосвіти для модернізації матеріально-технічної бази. Важливо навчити молодь фахових умінь для подальшого успішного працевлаштування, і водночас – створити максимально комфортні умови для розвитку підприємств.

Директор Черкаського районного центру зайнятості Олександр Гриценко проінформував присутніх про роботу служби зайнятості в напрямку професійної орієнтації учнівської молоді, починаючи з 8 класу, саме на робітничі професії та тісну співпрацю з роботодавцями щодо задоволення потреб ринку праці. «Основними стимулюючими факторами для молоді в обранні робітничої професії були й залишаються гідний рівень заробітної плати та соціальні гарантії, що може забезпечити офіційна зайнятість», – зауважив О. Гриценко.

За інформацією
Черкаського районного
центру зайнятості

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031