Розвиток професійної освіти – пріоритетний напрямок державної політики

4 квітня поточного року на базі Черкаського професійного училища будівельних технологій відбулась зустріч керівництва облдержадміністрації, органів виконавчої влади області, навчального закладу, державної служби зайнятості з представниками приватних підприємств і компаній будівельної галузі. Темою заходу стало обговорення актуальних потреб ринку праці, проблемних питань розвитку професійно-технічної освіти та підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для підприємств області.

Під час заходу гості змогли ознайомитись з напрямками професійного навчання молоді, матеріально-технічною базою училища та шляхами її подальшої модернізації, відповідно до потреб сучасності. Вони також оглянули майстер-класи за участі учнів та викладачів. До послуг учнів працювала локація державної служби зайнятості, де молодь могла ознайомитись з потребами регіонального ринку праці, переглянути актуальні вакансії, отримати професійну консультацію фахівців з профорієнтації та методичні матеріали на допомогу шукачу роботи.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль наголосив, що на сьогодні забезпечення економіки робітничими кадрами є одним з найважливіших завдань органів влади, відтак у пріоритетах – розвиток професійної освіти. З цією метою планується спрямувати 28 млн. грн з обласного бюджету на заклади профтехосвіти для модернізації матеріально-технічної бази. Важливо навчити молодь фахових умінь для подальшого успішного працевлаштування, і водночас – створити максимально комфортні умови для розвитку підприємств.

Директор Черкаського районного центру зайнятості Олександр Гриценко проінформував присутніх про роботу служби зайнятості в напрямку професійної орієнтації учнівської молоді, починаючи з 8 класу, саме на робітничі професії та тісну співпрацю з роботодавцями щодо задоволення потреб ринку праці. «Основними стимулюючими факторами для молоді в обранні робітничої професії були й залишаються гідний рівень заробітної плати та соціальні гарантії, що може забезпечити офіційна зайнятість», – зауважив О. Гриценко.

Черкаського районного
центру зайнятості

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер