Робота Правобережного міжрайонного управління водного господарства у с. Свидівок (фотофакт)

У Черкаському районі через різке таяння снігового покриву відбувся стрімкий зріст рівня грунтових вод, у зв’язку з чим відбулося підтоплення у селах Свидівок та Будище. Над ліквідацією наслідків та запобіганням переростанню ситуації у надзвичайну спільно працюють сили та засоби Черкаської райдержадміністрації, Управління ДСНС у Черкаській області, Черкаського регіонального управління водних ресурсів, Правобережного міжрайонного управління водного господарства, місцевого самоврядування.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер