Анатолій Яріш привітав руськополянських “студентів” Університету ІІІ віку з початком навчання

Вчора, 3 березня 2018 року у селі Руська Поляна відбулося урочисте відкриття Університету третього віку, а також вручення відповідних посвідчень його першим слухачам. Привітати “студентів” завітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, а також голова районної ради Олексій Собко, сільський голова Олег Гриценко, директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації Руслан Чикало, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валерій Вишиваний та районний депутат, директор СТОВ “Зоря” Іван Дарієнко.

“Університет третього віку” – це іноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж усього життя. Ця послуга надається районним Терцентром соціального обслуговування та направлена на підтримку наснаги і соціальної активності людей похилого віку, формування активної життєвої позиції, тренування пам’яті й інтелекту, ствердження відчуття власної важливості та корисності для сучасного суспільства.

Довідково
Ідея запровадження Університету третього – або, як його ще називають, “золотого” – віку для Черкаського району не нова: на двох факультетах у селах Мошни та Яснозір’я зараз навчаються 35 слухачів. У Мошнах, а також Байбузах вже, до того ж, відбувся випуск. У Байбузах та Свидівку працюють “Клуби за інтересами”.

Очільник району подякував усім, хто долучився до створення руськополянського факультету Університету, а також тим, хто невтомно працює на ниві соціальних послуг у Черкаському районі: працівникам Терцентру, громадським організаціям, волонтерам. “Недарма кажуть: після виходу на пенсію життя тільки починається, – зазначив Анатолій Яріш. – У всіх прогресивних країнах світу функціонують такі установи, і наша мета – забезпечити для жителів району не менш гідний соціальний захист”.

Також голова райдержадміністрації наголосив: ще одним актуальним завданням є відкриття факультетів не тільки “Гармонійного розвитку” та “Здоровий спосіб життя”, а й “Комп’ютерна грамотність”, адже його слухачі неодмінно знайдуть для себе багато цікавої та корисної інформації. Зокрема, вміння користуватися сучасними засобами зв’язку – Skype, Viber тощо, а також різними видами електронних поштових скриньок.

Після завершення урочистої частини та церемонії вручення подарунків і “квитків слухача Університету третього віку” гості заходу змогли насолодитися концертом за участю місцевих аматорських колективів та виконавців.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер