Районні спортсмени продемонстрували блискучі результати на чемпіонаті України з кікбоксингу

Із 29 березня по 1 квітня 2018 року у м. Бровари відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, у якому прийняли участь спортсмени з 23 областей України та міста Києва.

У складі Черкаської обласної команди прийняли участь в цих змаганнях троє спортсменів з Вергунівської спортивної секції єдиноборств Черкаського району та усі вибороли призові місця:

• Запорожець Максим – 1 місце у розділі лайт-контакт серед молодших юнаків;
  • Запорожець Олександр – 2 місце у розділі лоу-кік серед старших юнаків;
  • Вітряк Віктор – 3 місце у розділі лоу-кік серед молодших юніорів.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів, наснаги й амбітних планів!

ДЮСШ “Мрія”

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер