Орієнтувальники ДЮСШ “Мрія” вдало відкрили сезон на Чемпіонаті України в м. Трускавець

28 березня 2018 року понад 600 спортсменів з 16 областей України, а також спортсмени з Білорусі, Бельгії, Великої Британії, Турції та Естонії приїхали до Трускавця на відкриття Чемпіонату України із спортивного орієнтування. Захід проводився під патронатом Мінмолодьспорту України й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Трускавецької міської ради та федерації спортивного орієнтування України.

У рамках змагання відбувся особистий Чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків, Кубок України (етапи), Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ і позашкільних  закладів.

Тривали змагання до 2 квітня під керівництвом головного судді  національної категорії Василя Березовського (м. Київ).

В складі збірної Черкаської області  в змаганнях взяли участь 6 вихованців Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Спортсмени змагались 4 дні на надкороткій, подовженій, ультра-середній та скороченій дистанціях. В особистому заліку на надкороткій дистанції Анастасія Хворостян посіла третє місце з 72 учасників, Дар’я Білоус стала 6. В четвірку кращих на подовженій дистанції потрапив Вадим Петрович.

За тиждень до змагань був організований тренувальний табір з орієнтування, який разом зі змаганнями за програмою особистого чемпіонату України були об’єднані в багаторічний проект, що отримав назву «О-Весна». Планується щорічно навесні проводити змагання згідно з цим проектом саме у Трускавці.

Підготував до змагань спортсменів тренер-викладач ДЮСШ «Мрія» Віталіна Джулай.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

ДЮСШ “Мрія”

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер