“Берег надії” на Міжнародному фестивалі “Штурм”

30-31 березня вже в четверте в м. Черкасах, в обласній Черкаській філармонії проходить Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» за підтримки та участі Міністерства культури України.

В 2017 році хореографічний колектив «Берег надії» Комунального закладу «Червонослобідська дитяча музична школа» Черкаської районної ради (викладач – Сергій Роботько, філіал с. Степанки)  нагороджений кубком та дипломом лауреата І премії  Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Штурм»  та обраний на участь в Гала-концерті. В 2018 році колектив «Берег надії» (філіал с. Хутори) нагороджений дипломом лауреата IІІ премії та отримав  в подарунок сертифікат на колективне відвідування атракціону віртуальної реальності XRIDE зі знижкою 50% для колективу.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер