Творча зустріч з письменницею Наталією Бонь

Тиждень дитячої книги в Черкаській районній дитячій бібліотеці завершився зустріччю з письменницею Наталією Бонь.

Під час спілкування діти дізналися, що Наталія Євгеніївна родом із Золотоніщини. Там минуло її дитинство, шкільна юність. Пані Наталя дуже любить дітей, тому обрала професію вихователя. Саме діти  надихнули нашу гостю  на творчість, бо слідкуючи за їхньою поведінкою, слухаючи різні дитячі розповіді, Наталія Євгеніївна починає писати казки, вірші, різні інсценівки до свят. Пізніше вона спробувала себе в прозі та пісні.

Маючи добру вдачу, веселий характер, письменниця такими ж рисами наділяє і своїх героїв. Діти з цікавістю слухали твори Наталії Бонь.

Ця зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері, даруючи присутнім  усмішку, радість і гарний настрій.

відділу культури та туризму
Черкаської РДА