У селі Свидівок працюють над пониженням рівня ґрунтових вод (фотофакт)

У зв’язку з різким таянням снігового покриву відбувся стрімкий зріст рівня ґрунтових вод, а захаращенність каналів дренажної системи не дозволяє швидко понизити рівень води. Враховуючи ситуацію, що склалася, відбулося підтоплення в населених пунктах с. Свидівок, с. Будище Черкаського району.

На даний час спільними силами Черкаської райдержадміністрації, Управління ДСНС у Черкаській області, Черкаського регіонального управління водних ресурсів, Правобережного міжрайонного управління водного господарства та місцевого самоврядування вживаються усі заходи для ліквідації ситуації, що склалася, та недопущення переростання її у надзвичайну.

Сьогодні у селі Свидівок проводяться роботи з огляду, очищення та заглиблення водоочистної станції, а також встановлення додаткової помпи. Також заплановано проведення керівництвом району спільної виїздної наради.

Липень 2019
« Чер