Цьогоріч десятьом ОТГ Черкащини допоможуть розробити стратегії розвитку

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 15 громад. Шанс на отримання власних стратегій розвитку вибороли 10. Переможцями конкурсу стали Бузівська, Іваньківська, Іркліївська, Кам’янська, Карашинська, Матусівська, Мліївська, Моринська, Ротмістрівська та Селищенська ОТГ.

Інші 5 громад мають можливість скористатися послугами з розробки стратегії Агенції регіонального розвитку Черкаської області, повідомив під час відкриття тренінгу директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько.

Під час конкурсного відбору було визначено найбільш мотивовані та найбільш готові для втілення власної стратегії розвитку громади. Оцінювалася уже виконана ОТГ робота з розробки стратегії, інституціональна спроможність громади (наявність відповідних структур, їхня кадрова забезпеченість) та рівень підготовки безпосередніх виконавців тощо.

DSC02192Як зазначив Сергій Слинько, створювати Стратегії розвитку для громад Черкащини Центр допомагає уже другий рік поспіль.

– Ми оголошуємо конкурси, що допомагають визначати найбільш мотивовані та найбільш готові для втілення власної стратегії розвитку, громади, оцінити уже виконану у ОТГ роботу із розробки стратегії тощо. Таким чином, торік було визначено 7 громад, яким було надано пріоритетну допомогу в розробці Стратегії розвитку ОТГ, – повідомив він.

Директор Черкаського ЦРМС підкреслив, що власна стратегія розвитку – це план успішного майбутнього громади, створений в результаті ретельного аналізу її ресурсів, потенціалу, унікальних можливостей.

Дводенний тренінг для громад-переможців конкурсу на створення стратегії розвитку для своєї ОТГ розпочався у понеділок в Черкасах. Під час відкриття тренінгу заступник директора департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко також наголосив на важливості розробки ОТГ власних стратегій розвитку, які допоможуть зрозуміти шляхи досягнення успіху.

DSC02195– Власна стратегія розвитку допомагає громаді зрозуміти увесь потенціал та правильно оцінити свої можливості, а головне – зрозуміти, яким саме шляхом громада повинна рухатися далі, аби досягти успіху, – зазначив він.

Тренінг «Формування стратегії розвитку ОТГ. Крок перший – аналіз» ознайомить учасників із підготовкою та організацією процесу стратегічного планування, збором та аналізом даних, використанням статистичних даних для розробки стратегії, проведенням SWOT-аналізу тощо.

Переможців конкурсу Черкаський ЦРМС також залучатиме до загальних семінарів, навчальних турів в інші регіони України та за кордон.

 

За інформацією
«Укрінформ»

No votes yet.
Please wait...

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031