У Черкаській обладміністрації інформують про стан проїзду дорогами

Службою автомобільних доріг у Черкаській області на даний час виконуються всі планові роботи з зимового утримання, інформує прес-служба САД у Черкаській області. Здійснюється розчистка автодоріг та обробка протиожиледними матеріалами, яких за минулу добу використали майже 300 тонн, на автомобільних дорогах державного значення працювало 62 одиниці дорожньої техніки філій ДП «Черкаський облавтодор».

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів. Тож просимо ставитися з повагою до роботи працівників автодорожніх служб та надавати перевагу в русі спецтехніці, яка задіяна у ліквідації наслідків негоди.

Зауважимо, температура повітря по області становить від -8 до -15 градусів за Цельсієм. Стан покриття автодоріг: сухе, місцями накат. Без опадів.

 

За інформацією
прес-служби Черкаської ОДА

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: