Оперативна інформація про роботу Терцентру соціального обслуговування в умовах негоди

Станом на ранок 3 березня 2018 року у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соцпослуг) Черкаського району на обслуговуванні знаходиться 2997 осіб.

Протягом 2 березня соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома здійснили стовідсоткове відвідування підопічних, які за ними закріпленні (2959 осіб). Підопічні відділення проінформовані щодо безпечної поведінки при ускладненні погодних умов, соціальні робітники у кожному дворі розсистили дорогу від снігу, надали всім необхідні соціальні послуги. Організовано постійний контроль за місцем перебуванням підопічних.

У стаціонарному відділення с. Лозівок знаходиться 38 осіб, з них із п’ятою рухомою активністю (лежачі) – 17 осіб.
Соціальні та медичні послуги надають: фельдшер , медсестра, санітарки-няні.

Температурний режим у житловому приміщенні відділення стаціонарного догляду становить 21° С, за потребою підопічним видаються додаткові ковдри та теплий одяг. Медикаменти закуплені у повному обсязі.

На даний час підопічні відділення стаціонарного догляду забезпеченні повноцінним п’ятиразовим харчуванням та належним санітарно-гігієнічним та медичним доглядом.

Також у відділенні стаціонарного догляду  обладнано два місця для ночівлі та обігріву, пункт роздачі гарячої їжі та теплого одягу відповідно до потреби.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018