У Черкаському районі ситуація, пов’язана із негодою, тримається під контролем

У Черкаському районі снігопади спричинили суттєве збільшення висоти снігу. Обстановка у населених пунктах Черкаського району стабільна. Припинення електропостачання населених пунктів не відбувалось. Об’єкти соціальної сфери забезпечені опаленням. Дороги державного та обласного значення в основному розчищені. Існують окремі ділянки які потребують доочищення. Головами ОТГ та сільських рад проводиться робота по розчищенню доріг в населених пунктах району.
Для забезпечення експлуатації автомобільних доріг на території Черкаського району Черкаською філією ДЕД та філією «Черкаський райавтодор» залучено 11 одиниць техніки.
Враховуючи вищевикладене та з метою своєчасного реагування на ситуаціцю, яка може утворитись і недопущення її переростання у надзвичайну ситуацію техногенного та природного характеру, комісія вирішила:

Керівний склад структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі,  служб цивільного захисту району, а також об’єктів господарювання продовжує цілодобове чергування  з метою своєчасного реагування на ускладнення обстановки та загрози виникнення надзвичайних ситуацій. Забезпечується оперативне залучення автономних джерел електропостачання, стан їх готовності у випадку відключення електропостачання найбільш уразливих категорій споживачів.

У готовності перебувають також сили та засоби медичної служби району для невідкладної медичної допомоги населенню.

Вживаються заходи щодо забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту, в першу чергу пасажирських перевезень та доставку товарів першої необхідності в населені пункти у разі погіршення метеоумов.

Черкаський РЕМ вживає заходів щодо недопущення відключення від енергопостачання населених пунктів району, об’єктів життєзабезпечення населення. Підтримуються у постійній готовності аварійно-відновлювальні підрозділи для ліквідації пошкоджень на лініях електропередач. ПАТ «Черкасигаз» вживаються заходи щодо безперебійного газопостачання населення, об’єктів соціальної сфери, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та об’єктів життєзабезпечення, в технічно можливих мінімальних об’ємах.

Управлінням освіти Черкаської районної державної адміністрації на виконання Протоколу №7 засідання регіональної комісії ТЕБ та НС від 02.03.2018 припинено навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах з 03.03 по 07.03.2018.

Головами сільських рад, ОТГ; службою у справах дітей з питань опіки, піклування та усиновлення районної державної адміністрації; територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Черкаського району продовжується робота по обходу одиноких пристарілих осіб, осіб з інвалідністю, багатодітних сімей тощо, з метою недопущення обмороження та загибелі людей від переохолодження.

Керівництво райдержадмінісрації й Комісія з ТЕБ та НС Черкаського району контролює злагоджені дії усіх ланок та оперативно реагує на усі повідомлення від органів влади, сільських голів та громадськості. Ознайомитись з протоколами засідань Комісії можна за посиланнями: