Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу», п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 із змінами, повідомляємо про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В», проведеного згідно з наказом управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації від 30 січня 2018 року № 11-03 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні»:

Найменування посади

Кандидат Результат
(загальна сума балів)

Примітка

Головний спеціаліст відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації

(Оголошення № 66249

від 30.01.2018)

Коваль

Ольга Михайлівна

13,25 Переможець конкурсу
Другого за результатами конкурсу

не визначено

Спеціаліст відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації (Оголошення № 66250

від 30.01.2018)

Суська

Аліна Вікторівна

9,25 Переможець конкурсу
Другого за результатами конкурсу

не визначено

управління праці та соціального захисту населення
Черкаської районної державної адміністрації