Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки при експлуатації обігрівальних приладів

Рятувальники Черкащини проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед населення щодо попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі на них людей.

Упродовж 28 лютого співробітники ДСНС провели профілактичні відпрацювання житлового сектору Черкаського, а також Городищенського районів.

Спілкуючись із місцевим населенням, інспекторський склад Служби порятунку наголосив на необхідності дотримання основних правил пожежної безпеки у побуті. Рятувальники звернули увагу селян, що за умов низьких температур необхідно дотримуватися правил безпеки при їх використанні та постійно контролювати їх справність.

Під час рейду співробітники ДСНС також зосередили увагу громадян на безпечній поведінці у період ускладнення погодних умов. Фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій звернулися з проханням не відправлятися у далекі подорожі без нагальної потреби, зокрема не подорожувати автомобілем.

Наприкінці профілактичного відпрацювання рятувальники роздали листівки з правилами безпеки у зимовий період.

_0198.JPG

Управління ДСНС України
у Черкаській області

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018