У Черкаському районі борються з негодою: оперативна інформація від Терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Станом на 14.00 год. 01.03.2018 у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району на обслуговуванні знаходиться 2997 осіб.

Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома здійснили стовідсоткове відвідування підопічних, які за ними закріпленні (2959 осіб). Підопічні відділення проінформовані щодо безпечної поведінки при ускладненні погодних умов, соціальні робітники в кожному дворі розчистили дорогу від снігу, надали усім необхідні соціальні послуги.

Організовано постійний контроль за місцем перебуванням підопічних.

У стаціонарному відділенні с. Лозівок знаходиться 38 осіб, з них із п’ятою рухомою активністю (“лежачі”) – 17 осіб.

Соціальні та медичні послуги надають фельдшер, медсестра, санітарки-няні.

Температурний режим у житловому приміщенні відділення стаціонарного догляду становить 21° С , за потребою підопічним  видаються додаткові ковдри та теплий одяг.  Медикаменти  закуплені у повному обсязі.

На даний час підопічні відділення стаціонарного догляду забезпеченні повноцінним п’ятиразовим харчуванням та належним санітарно-гігієнічним і медичним доглядом.

Під’їзди до стаціонарного відділення розчищені із залученням технічних засобів ДП “Пемога Нова”.

Закуплено 4 тонни вугілля, а також дрова для опалення відділення стаціонарного догляду.

Також у відділенні стаціонарного догляду  обладнано два місця для ночівлі та обігріву, пункт роздачі гарячої їжі та теплого одягу відповідно до потреби.

Територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)
Черкаського району