У Черкаському районі працюють над ліквідацією снігових заметів

Південні циклони не квапляться полишати нас із приходом весни: березень Черкащина зустрічає під сніговим покровом. Із небезпечних явищ спостерігаються хуртовини, що спричиняють утворення снігових заметів та накатів, які значно погіршують стан доріг та можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках.

Станом на ранок 1 березня сили та засоби Черкаського району працюють над ліквідацією наслідків ускладнення погодних умов. Проїзд забезпечено, в першу чергу, на дорогах державного значення. На даний час Черкаською райдержадміністрацією проводиться активна робота по залученню додаткових одиниць техніки для розчищення окремих ділянок дороги Р-10 (за напрямками Мошни – Корсунь, Мошни – Свидівок), а також доріг смт. Ірдинь, сіл Тубільці та Дубіївка. Зокрема, на дорогах смт. Ірдинь та с. Дубіївка поцюватиме одна одиниця техніки від вйськової частини А 3177.

За повідомленням Управління ДСНС України у Черкаській області, станом на 06.00 год. проблемні ділянки на автодорогах району відсутні.

Проїзд забезпечено у всіх напрямках, а усі поточні наслідки, спричинені хуртовиною, яка наразі не вщухає, ліквідуються в оперативному режимі. Місцева пожежна команда працює над розблокуванням проїзду, надаючи допомогу водіям, чиї автомобілі опиняються у полоні снігу. Також до робіт по розчищенню доріг долучилися й сільськогосподарські виробництва району.

Окрему подяку голова райдержадміністрації Анатолій Яріш висловлює сільським головам, які невтомно працюють над забезпеченням швидкого звільнення вулиць населених пунктів від снігу.

Через негоду припинено навчальний процес у школах сіл Байбузи та Нечаївка, а у Сагунівці вдома залишилися тільки молодші школярі. Одночасно, через карантин на сьогодні залишаються зачиненими школи сіл Будище, Вергуни, Дубіївка, Руська Поляна (№ 1 та № 2), Свидівок, Степанки, Чорнявка, Яснозір’я, Мошни.

На щастя, електропостачання району на даний час не порушено, об’єкти електричних мереж працюють у звичайному режимі. Так само відсутні й проблеми з газо- та водопостачанням.

No votes yet.
Please wait...

До Нового року залишилось:

13днів 03год. 11хв. 10сек.

Грудень 2018
« Лис