Експерт Європейської Комісії високо оцінив досягнення освітян Черкащини

У рамках офіційного візиту до України радник Генерального директорату Європейської Комісії з регіональної та міської політики Майкл Ральф відвідав Черкаську міську гімназію № 9. Він відзначив якість та високий рівень упровадження програм регіонального розвитку освітянами області, повідомляють в управлінні освіти і науки ОДА.

b2ap3_medium_8Пан Ральф відповідає за розвиток співробітництва з питань регіонального та міського розвитку з Україною та іншими країнами Східного партнерства ЄС. Мета візиту Майкла Ральфа – ознайомлення з реалізацією державної регіональної політики України, зокрема в частині розроблення, фінансування та реалізації проектів регіонального розвитку за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та інших джерел.

b2ap3_medium_5b2ap3_medium_4Протягом відвідин гімназії № 9 Майкл Ральф учасники делегації ознайомилися з результатами реалізації проекту «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору», учасником якої є означений заклад освіти.

b2ap3_medium_16b2ap3_medium_3У рамках візиту до школи гості завітали в класи кадетів та панянок, ознайомилися з впровадженням інноваційних технологій у класах фізики, хімії та історії. Варто зазначити у завдяки участі у програмі «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору» класи фізики, хімії та біології гімназії обладнано новітнім мультимедійним та лабораторним обладнанням, що дає змогу учням здобувати сучасні знання за передовими технологіями. Присутні мали нагоду на собі протестувати надсучасне обладнання. Особливо вразили гостей досягнення гімназистів у вивченні предмету «Робототехніка»: учні продемонстрували власноруч сконструйовані та запрограмовані роботи, які за допомогою вмілого керування в дитячих руках виконують різноманітні дії.

b2ap3_medium_10b2ap3_medium_8За результатами зустрічі представник Європейської комісії відзначив вагомі успіхи черкащан у реалізації проекту «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору».

прес-служби Черкаської ОДА

Грудень 2018