Підсумки 1/4 фіналу “Кубку Відкриття” – найяскравішого футбольного змагання району

16-17 лютого поточного року у спорткомплексі ПАТ “Азот” пройшло районне змагання, яке вже стало доброю традицією, найочікуванішим та найяскравішим турніром серед дитячих команд з міні-футболу – “Кубок Відкриття”, створений за ініціативи депутата Черкаської обласної ради, голови Черкаської райдержадміністрації Анатолія Яріша. Цього разу – 1/4 фіналу, у ході якої було визначено фіналістів турніру.

Так, у фінальному змаганні сезону 2017/18 року зійдуться команди сіл Білозір’я, Руська Поляна, Сагунівка та Геронимівка.

Завітали до юних футболістів і цікаві гості: голова Федерації футболу у Черкаській області, народний депутат України Владислав Голуб, головний редактор журналу “Футбол”, член виконкому ФФУ Артем Франков, голова Федерації футболу Черкаського району Геннадій Омельченко, керівник ДЮСШ “Мрія” Анатолій Жила та голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко. А окрім вражень від захоплюючої гри та приємного спілкування, команди отримали й заохочувальні подарунки від Владислава Голуба – футбольні м’ячі.

ІГРИ

Група А:

  • Руська Поляна – Будище (4:3)
  • Білозір’я – Червона Слобода (4:1)
  • Білозір’я – Руська Поляна (3:1)
  • Будище – Червона Слобода (5:1)
  • Руська Поляна – Червона Слобода (11:2)
  • Білозір’я – Будище (9:3)

Група В:

  • Сагунівка – Леськи (2:2)
  • Геронимівка – Байбузи (4:0)
  • Геронимівка – Леськи (1:1)
  • Сагунівка – Байбузи (3:1)
  • Байбузи – Леськи (2:1)
  • Сагунівка – Геронимівка (3:1)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (завантажити PDF-файл)

БОМБАРДИРИ

Прізвище, ім’я Команда Голи у ¼ фіналу
Круть Максим Будище 9
Зайцев Влад Руська Поляна 8
Войко Дмитро Білозір’я 7
Ішков Влад Руська Поляна 5
Братков Вадим Сагунівка 5
Царенко Олександр Білозір’я 4
Челенюк Дмитро Байбузи 3
Тупицький Влад Білозір’я 3
Гладун Олег Руська Поляна 3
Петрук Влад Білозір’я 2
Кравченко Руслан Геронимівка 2
Коваленко Артур Геронимівка 2
Подоляк Іван Леськи 2
Юхименко Станіслав Червона Слобода 2
Шулін Віктор Будище 1
Грига Денис Будище 1
Плохута Богдан Геронимівка 1
Гончаренко Нікіта Геронимівка 1
Кловак Валентин Леськи 1
Канюка Артем Леськи 1
Брик Руслан Сагунівка 1
Гайдамака Роман Сагунівка 1
Верічев Дмитро Сагунівка 1
Литвиненко Євген Червона Слобода 1
Єремєєв Едуард Червона Слобода 1

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31