Анатолій Яріш закликав перевізників до конструктивного діалогу

“Ми націлені на партнерський соціальний діалог між владою та підприємцями, що надають транспортні послуги”, – зазначив очільник району Анатолій Яріш під час засідання комісії з питань пільгових перевезень громадян, яке відбулось сьогодні, 20 лютого, у Черкаській райдержадміністрації.
З перевізниками було обговорено шляхи вирішення проблемних питань щодо надання пільг окремим категоріям громадян, розглянуто пропозиції стосовно укладення договорів і співфінансування. Заслухали також позитивний досвід інших районів Черкаської області, зокрема – по введенню талонної системи проїзду для пільгових категорій.

“Наше пріоритетне завдання – створити зручні та комфортні умови як для “пільговиків”, так і для підприємців”, – наголосив Анатолій Яріш.
З урахуванням підсумків наради будуть проведені й зустрічі з сільськими головами району, на яких державою також покладено обов’язки по виділенню коштів.