Анатолій Яріш завітав із робочим візитом до Червонослобідської школи

Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш здійснив 20 лютого робочий візит до Червонослобідської ЗОШ № 1.

Розпочалась зустріч з урочистого меморіального заходу, присвяченого вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також з покладання квітів до меморіальної дошки загблого під час подій Майдану вихованця цієї школи, самовідданого патріота рідної землі – Іллі Іделя.

Після цього очільник району завітав до кабінету інформатики, у який нещодавно було придбано набір для конструювання та програмування “LEGO Education”. Роботи, виконані за його допомогою учнями школи, були, зокрема, представлені на Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки, що відбувся 17 лютого 2018 року на базі Черкаської міської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка. Темою поточного сезону FIRST LEGO league стала “Вода і людина”. Також у рамках Черкаського регіонального фестивалю з робототехніки відбулися і фестиваль FIRST LEGO Junior (міжнародна програма, створена для дітей 6-10 років, що створена з метою надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатися до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструкторів LEGO), та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (міжнародна програма в сфері науки та технології серед дітей віком 9-16 років. FIRST LEGO League складається з таких основних частин – Основні цінності, Проект, Гра роботів), а також змагання в підготовчій категорії Всесвітньої олімпіади з робототехніки ROBOTICA СУМО та СЛАЛОМ.

Окрім набору для юних креативних робототехніків, у школу нещодавно було закуплено також новеньку інтерактивну дошку, яку Анатолію Ярішу продемонстрували в роботі на уроці англійської мови у шестикласників.