“Творіть дива для інших – і диво обов’язково увійде в ваш дім”, – Анатолій Яріш привітав з Днем Святого Миколая вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

18 грудня – у переддень свята, коли усі, від мала до велика, чекають див від Святого Миколая, – голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш завітав до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, аби, разом з командою доброчинників, подарувати вихованцям закладу маленьку казку – здійснити бажання, які діти описали напередодні у своїх листах до Миколая.

Потрапляють до Центру ті, хто опинився у складних життєвих обставинах – пережив фізичне, психологічне чи будь-яке інше насильство в сім’ї, постраждав від неналежного виконання батьками батьківських обов’язків тощо. Курс реабілітації зазвичай триває до дев’яти місяців.

На обліку в органі опіки та піклування Черкаської райдержадміністрації на даний час перебуває восьмеро дітей, і саме їм минулого місяця було запропоновано написати лист до Святого Миколая та викласти найзаповітніші мрії – звісно, ті, що можна подарувати, придбавши. Адже ні любові кровних батьків, ні втраченого часу дитинства, ні ніжності й піклування родичів не купиш ані за які кошти.

Бажали дітлахи різного – іграшки та прикраси, косметичні засоби, mp3-плеєр, флеш-драйв, рюкзак.
“Дуже чекаю на тебе, Святий Миколаю, і хочу, щоб ти мені подарував вертоліт на управлінні і набір машинок”, – продиктував виховательці п’ятирічний Женя.
“Хто знає, що таке чокер?” – запитували в колег-жінок чоловіки-“Миколайчики”, читаючи лист п’ятнадцятирічної Ані.

І, нарешті, після усіх веселих курйозів та захопливого клопоту, яким же приємним було здивування діток, що побачили “посланників від Святого Миколая” – очільника району Анатолія Яріша, голову Черкаської райради Олексія Собка, заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка, заступника голови районної ради Сергія Степанюка, начальника управління праці та соціального захисту населення Сергія Коваля, начальника служби у справах дітей Людмилу Северенчук, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергія Бовта й депутата Черкаської районної ради Олега Деркача. Скільки радості, щасливої невіри, очікування справжніх чудес було в очах дітлахів, які відкривали пакунки зі своїми дарунками. Адже для того, щоб відчути себе частиною доброї казки, насправді потрібно не так вже й багато.

“Творіть дива для інших, – закликав присутніх Анатолій Яріш, – і диво обов’язково увійде в ваш дім”.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018