“Українська пісня найбагатша і найкрасивіша у Європі”: в селі Степанки відбувся фестиваль-конкурс сучасної української пісні

16 грудня 2017 року в Степанківському сільському Будинку культури, за підтримки Черкаської районної державної адміністрації та Черкаської районної ради, відбувся перший фестиваль-конкурс сучасної української естрадної пісні “STAR FEST”, а також конкурс молодих авторів та виконавців бардівської пісні «Струни душі».

Конкурсантів оцінювало компетентне журі: начальник відділу культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації Олена Вікторівна Бардінова, директор комунального закладу «Червонослобідська дитяча музична школа» Черкаської районної ради Іван Іванович Сапсай, директор комунального закладу «Мошнівська дитяча музична школа» Черкаської районної ради Людмила Олексіївна Гончаренко, завідуюча художньою частиною комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради Олександр Васильович Москаленко, завідувач Степанківською сільською бібліотекою – Альона Генадіївна Недуха та директор комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради Валентина Миколаївна Полулях.

За підсумками журі переможцями першого фестивалю-конкурсу сучасної української естрадної пісні „STAR FEST” стали:

Молодша вікова категорія:
І місце – Аліна Волочай (с.Хутори);
ІІ місце – Євгенія Шост (с. Вергуни);
ІІ місце – Денис Шульга (с. Мошни);
ІІІ місце – Каріна Драчук (с. Р. Поляна).

Середня вікова категорія:
І місце – Анджела Диченко (с. Мошни);
ІІ місце – Валерія Гуля (с. Мошни);
ІІ місце – Яна Дудко (с. Думанці);
ІІІ місце – Олександра Удод (с. Яснозір’я).

Старша вікова категорія:
І місце – Ірина Платошина (с. Свидівок);
ІІ місце – Ірина Голик (с. Первомайськ);
ІІІ місце – Анна Пономаренко (с. Р. Поляна);
ІІІ місце – Олена Коваленко (с. Р. Поляна);

Молодіжна вікова категорія:
І місце – Ірина Даценко (с. Шелепухи);
ІІІ місце – Вікторія Гармідарова (с. Тубільці);

Гран-прі фестивалю-конкурсу отримала Яна Квашук (с. Геронимівка).

Переможцями районного конкурсу виконавців бардівської пісні «Струни душі» стали:

І місце – ВІА «Тайм», с. Степанки (керівник – Василь Клименко);
ІІ місце – гурт «Лемон байт», с. Леськи (керівник – Іван Гуріненко);
ІІІ місце – Сергій Роботько (с. Степанки)
ІV місце – Оксана Раскевич (с. Мошни)

Гран-прі конкурсу бардівської пісні отримав Олександр Линник (с. Степанки).

Переможці конкурсу виконавців бардівської пісні отримали цінні подарунки: акустичну та електрогітару, підсилювачі звуку, мікрофони, струни та багато іншого.

Доки учасники чекали на рішення журі, всі присутні мали можливість насолодитись виступом вокально-інструментального ансамблю «Тайм» Степанківського Будинку культури.

Глядачі вкотре переконались, що українська пісня найбагатша і найкрасивіша у Європі, що саме музика об’єднує творчу молодь і надихає на нові звершення.

Тож бажаємо усім учасникам впевнених перемог, творчих злетів, успіхів в усіх починаннях, нехай нескінченною, світлою та щедрою на добро і вдачу буде ваша мистецька дорога!

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ