Вихованець Вергунівської спортивної секції виборов перемогу у азербайджанського майстра спорту на Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу

15-17 грудня 2017 року в столиці України відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO “WIZARD OPEN 2017”.

У змаганнях взяли участь 115 спортсменів з 14 областей України, а також команда з Азербайджану.

Черкаську обласну команду представляв ряд досвідчених кікбоксерів з різних спортивних шкіл, у тому числі – і кандидат в майстри спорту України Віктор Вітряк (тренери: Філінський О.А., Патрус В.Д.), вихованець Вергунівської спортивної секції єдиноборств Черкаського району, який у фінальному поєдинку зустрівся з майстром спорту з Азербайджану і в напруженому двобої зміг здобути перемогу серед молодших юніорів (у розділі лоу-кік, вагова категорія – до 75 кг).

ДЮСШ “Мрія”