“Ми маємо надійних і вірних союзників”, – очільник держави про продовження Радою ЄС санкцій проти Росії

Президент Петро Порошенко наголосив, що у боротьбі за відновлення територіальної цілісності і збереження незалежності Україну зараз підтримує увесь світ.

«Яскравим доказом цього є рішення, яке вчора ввечері прийняла Рада Європейського Союзу на рівні Голів держав та урядів. Продовжити санкції проти Росії, як країни-агресора, яка вступила у війну проти України», – зазначив Глава держави під час відвідання Окремого Київського полку Президента України.

«Ми маємо міцних, надійних, вірних союзників у світі», – підкреслив Петро Порошенко.

Водночас, він наголосив, що найголовнішим союзником та гарантом незалежності України є Збройні Сили, Національна гвардія та інші військові структури нашої держави.

офіційного інтернет-представництва
Президента України

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ