У Черкаському районі розпочато роботу щодо підготовки проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік

У Черкаському районі розпочато роботу щодо підготовки проекту Програми  економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, яка повинна відповідати основним положенням Стратегії розвитку Черкаської  області на період до 2020 року. Дана програма буде  комплексним документом, який визначатиме головні пріоритети та шляхи розвитку Черкаського району на 2018 рік, узгоджуватиме комплекс завдань та заходів, ресурсів і виконавців щодо ефективного вирішення найважливіших питань району.

У зв’язку з цим, до розробки даного програмного документу запрошуємо долучитись всі структурні підрозділи адміністрації району, органи місцевого самоврядування, депутатський корпус, науковців, громадськість.

При подачі пропозицій необхідно не просто ініціювати їх, а обґрунтувати першочерговість та необхідність реалізації відповідних заходів та у подальшому брати активну участь у їх виконанні.

Пропозиції надавати до 25 грудня 2017 року в управління економіки Черкаської районної державної адміністрації в 308 кабінет чи на електронну адресу: ekonom_cher_rda@ukr.net.