Черкаський район на першому місці у галузі будівництва

Згідно зі звітом Головного управління статистики у Черкаській області про соціально – економічне становище міст та районів за десять місяців нинішнього року, перше місце у галузі будівництва серед районів області традиційно займає Черкаський.

Так, за січень – жовтень 2017 року в районі прийнято в експлуатацію 5337 кв. м. житла. Це стосується і обсягів будівельних робіт – за вказаний період їх виконано на суму 45345 тис. грн. (ці дані можна переглянути на сайті Головного управління статистики у Черкаській області)

Варто зазначити, що тенденція першості у розвитку будівництва в Черкаському районі є стабільною і ці показники постійно зростають. Стратегією розвитку Черкаського району до 2020 року відображає нові цілі розвитку , які вказують шлях до досягнення його сталого майбутнього . Одним із стратегічних пріоритетів цієї районної програми є розвиток будівельної галузі – в індивідуальному та промисловому будівництві, з залученням інвесторів. Тож є реальна перспектива для будівництво житла та об’єктів інфраструктури.