Табір “Веселковий край” – серед найкращих!

8 грудня поточного року у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад (м.Черкаси) відбулося підсумкове розширене засідання координаційної ради обласної державної адміністрації з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2017 року. На засіданні були підведені підсумки літньої оздоровчої кампанії та визначені пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік.

У рамках заходу відбулося нагородження кращих організаторів літньої оздоровчої кампанії 2017 року. За результатами конкурсу начальник пришкільного табору «Веселковий край» Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Крутінь Світлана Ігорівна нагороджена Подякою управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Методичний посібник «Пришкільний табір – територія формування життєвої компетентності майбутнього громадянина України» визнано одним із кращих.

Вітаємо з почесною відзнакою та бажаємо подальших успіхів!

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ