Увага! Оголошено конкурси на зайняття вакантних посад!

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста  відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Черкаської районної державної адміністрації, який буде проведено 27 грудня 2017 року о 10.00 год. за адресою:  м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 157.

Щоб завантажити перелік кваліфікаційних вимог та загальних умов проведення конкурсу, натисніть тут.

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста  відділу культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації, який буде проведено 03 січня 2018 року о 10.00 год. за адресою:  м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 157.