Для категорійної малечі з Черкащини влаштували виїздне свято з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

У понеділок, 4 грудня поточного року, у Черкаському дитячому розважальному центрі відбувся захід для категорійних дітей, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який світова спільнота відзначала в неділю, 3 грудня.

Голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш в інтерв’ю для ТРК “ВІККА” зазначив про те, що освітня, соціальна та патріотично-просвітницька галузі є одними з пріорітетних напрямів уваги районної адміністрації, а також подякував усім небайдужим, хто теж долучився до проведення заходу: меценатам, народним депутатам і, звісно, організатору – голові районного комітету багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей з інвалідністю Ніні Вурсіченко.

Довідково:

На обліку у Черкаському районі перебуває майже шість тисяч осіб з інвалідністю, з них – 268 діток. Дітей-візочників серед них 30.

Відділенням соціальної допомоги вдома Терцентру соціального обслуговування Черкаського району надаються 15 видів соціально-побутових послуг 104-м особам з інвалідністю.

На обліку у відділенні соціально-побутової адаптації Терцентру перебуває 32 особи. У Лозівському будинку-інтернаті постійно проживає 12 людей з інвалідністю.

На сьогодні забезпечені технічними засобами реабілітації усі люди з інвалідністю, зареєстровані в Черкаському районі. Протягом року санаторно курортними путівками забезпечено 62 особи. Крім того 21-й дитині з інвалідністю було надано реабілітаційні путівки. Усе це зроблено за рахунок коштів районного бюджету – на загальну суму 176,4 тисячі гривень.

Також з районного бюджету було виплачено матеріальну допомогу 20-и особам на загальну суму 12,8 тисяч гривень.

З 18 тисяч одержувачів державних субсидій на житлово-комунальні послуги – 4 тисячі осіб з інвалідністю, також близько тисячі отримують державні соціальні допомоги.

137-и людям з інвалідністю виплачується грошова компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля – на загальну суму 24 тисячі гривень.

Усього за 10 місяців 2017 року на потреби людей з інвалідністю було використано майже 2 мільйони гривень.

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ