Спортивні здобутки вихованців ДЮСШ “Мрія”

Минулі вихідні видалися для вихованців Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» насиченими та надзвичайно плідними.

Так, у суботу, 2 грудня, Кропивницький приймав учасників відкритого командного чемпіонату з дзюдо серед юнаків 2005-2006 р.н. Випробувати свої сили приїхали 12 команд з усієї України.

В складі збірної команди Черкаської області взяли участь у чемпіонаті і дзюдоїсти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Наші вихованці допомогли вибороти друге загальнокомандне місце.

Відразу по закінченню змагань відбувся відкритий чемпіонат ОК ДЮСШ «Ніка» з дзюдо серед юнаків 2007, 2008 р.н. в якому взяли участь близько 200 учасників. Вихованці ДЮСШ «Мрія» також  серед призерів чемпіонату: 1 місце у своїй ваговій категорії здобув Едуард Мамедов, бронзову нагороду виборов Всеволод Пустовалов.

Того ж дня у с. Геронимівка був проведений відкритий чемпіонат Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» і КСК «Сван» з кінного спорту.

Змагались учасники на 2 маршрутах в подоланні перешкод.

На маршруті №1 з перешкодами висотою 110 см призові місця розподілились наступним чином:
1 місце – Карп Михайло та кінь Фарід;
2 місце – Нечитайло Єлизавета та кінь Х-boy
3 місце – Лонська Ілона та  Катрін.

На маршруті №2 переможцями стали:
1 місце – Вєтров Юрій з конем Апрель;
2 місце – Іващенко Дарина з конем Гастролер;
3 місце – Антощук Дмитро та кінь Фараон.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та подарунками від НОК в Черкаській області.

І, нарешті, у неділю, 3 грудня, відбувся відкритий чемпіонат м. Черкаси, присвячений Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Близько 100 учасників з м. Сміли, Черкас, с. Золотоношки та с. Худяки змагались на карті «Ярмарка» Дахнівського мікрорайону.

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли 11 спортсменів відділення спортивного орієнтування с. Худяки. В групі Ч-OPEN перемогу здобув Антон Качко, бронзову нагороду здобув В’ячеслав Цимбал. Серед жінок по групі Ж-10 наша Анастасія В’юник не дала шансу суперникам і стала переможницею, Валерія Шестак стала третьою.

Спортсменів підготував до змагань тренер-викладач ДЮСШ «Мрія» Юлія Литвиненко.

ДЮСШ «Мрія»

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ