“Україна має всі можливості для досягнення енергонезалежності і системного зниження ціни на газ всередині країни”, – Володимир Гройсман

Україна має всі можливості для досягнення енергетичної незалежності – шляхом збільшення видобутку власних копалин, передусім газу, та лібералізації ринку палива, а відтак – системного зниження ціни на газ всередині держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі “Свобода слова на ICTV”.

“Ми зупинили падіння власного видобутку. І за підсумками року матимемо “плюс” 650-700 млнкубометрів власного газу. Через залучення інвестицій та розумну регуляцію ринку ми досягнемо енергонезалежності і системно знизимо ціну на газ всередині України”, – сказав Володимир Гройсман.

При цьому він підкреслив, що збільшення видобутку відбуватиметься одночасно з модернізацією промисловості за рахунок запровадження програм галузевої підтримки та можливості розстрочки сплати ПДВ при імпорті необхідного обладнання,  а також одночасно із запровадженням  програм енергоефективності. Як підкреслив Глава Уряду, загальний обсяг фінансування таких програм становитиме 4 млрд грн.

“Ми закладаємо в проект Держбюджету на наступний рік рекордні 2 млрд грн на енергоефективність. І розраховуємо на такий самий показник залучення коштів міжнародних партнерів (в рамках запуску Фонду енергоефективності)”, – додав Глава Уряду.

Урядового порталу

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ