Завдання Кабміну – досягти рівня середньої зарплати в 10 тис. грн

Кабінет Міністрів України в рамках політики зростання економіки та підвищення соціальних стандартів ставить завдання довести показник середньої зарплати штатного працівника до 10 тис. грн з нинішніх 7400 грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свобода слова на ICTV».

Він підкреслив, що  прогнозний показник зростання економіки в наступному році становить 3%. Разом з тим, ухвалення ефективних управлінських рішень дозволить збільшити цей показник.

«А зростання економіки – це зростання бюджетів, зростання зарплат і доходів», – сказав Володимир Гройсман.

На його думку, достойний рівень оплати праці в Україні дозволить повернути кваліфіковані кадри в Україну.

«Саме тому ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати в 2018 році, а й середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 грн в середньому.  Це зарплати, з яких платять податки. Завдання на наступний рік  – не менше 10 тис. грн. Наше завдання довести показник середньої зарплати, з якої сплачені податки, – 10 тис. грн. Я на цьому буду концентруватися», – підкреслив Володимир Гройсман.

Довідково

З початку поточного року рівень мінімальної зарплати встановлено на рівні 3200 грн. Разом з тим, 10 місяців поспіль рівень середньої зарплати стабільно перевищує мінімальну вдвічі. При цьому зростання порівняно з показниками минулого року, за даними Державної служби статистики України, становить 35-37%.

Урядового порталу

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ