Анатолій Яріш провів нараду з керівним складом апарату та структурних підрозділів Черкаської райдержадміністрації (ФОТОЗВІТ)

Підведення підсумків роботи за рік вже близько, а тим часом у Черкаській районній державній адміністрації обговорили проміжні результати плідної праці – у ході чергової наради, яку сьогодні, 4 грудня, провів голова райдержадміністрації Анатолій Яріш з керівним складом апарату та структурних підрозділів.

Фото:
прес-служба
Черкаської РДА

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: