У селі Білозір’я рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді

IMG_0895.JPG30 листопада о 09:50 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді у селі Білозір’я на вулиці Козацькій. Для боротьби із вогнем на місце події прибули черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини та волонтери добровільної пожежної дружини ГНС із села Хацьки. Спільними зусиллями вогнеборців пожежу о 10:36 вдалося локалізувати, а о 11:10 повністю ліквідувати.

Внаслідок пожежі вогонь знищив перекриття будівлі на площі 2 квадратних метри.

Пожежа виникла через порушення господарями правил експлуатації пічного опалення.

Управління ДСНС України
у Черкаській області

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: