Міжнародний день людей з інвалідністю світова спільнота відзначає 3 грудня – відповідно до резолюції, прийнятої на 47-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у 1992 році. Цьогоріч він припадає на неділю.

Тож сьогодні, 1 грудня, в рамках відзначення цієї важливої для усього прогресивного суспільства дати, у Черкаському районі вже вчетверте пройшов фестиваль художньої творчості серед людей з інвалідністю “На крилах надії”. Він став для нас доброю традицією та місцем творчої зустрічі сильних, мужніх життєрадісних і безмежно талановитих людей, які щодня борються з недугом – і перемагають його.

З вітальним словом до гостей заходу звернулися представники влади й місцевого самоврядування, а також об’єднань громадян, що опікуються потребами кожного жителя Черкаського району, що має інвалідність. Так, серед виступаючих були: голова Черкаської районної ради Олексій Собко, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації Сергій Коваль, голова Черкаської районної організації “Союз організацій інвалідів України” Марія Островська та голова обласної організації “Союз організацій інвалідів України” Лідія Чаплюк.

Громадським активістам, які невтомно працюють над вирішенням складних життєвих ситуацій осіб з інвалідністю, за їх вагомий внесок у галузі соціального забезпечення було також вручено особисті подяки за підписом голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша.

А по завершенню офіційної частини присутні мали змогу насолодитися чудовою декламацією віршів, яскравими пісенними й танцювальними виступами учасників фестивалю, серед яких конкурсна комісія згодом визначить переможців.