Оголошено результати конкурсу на зайняття вакантної посади

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Черкаської районної державної адміністрації, оголошеного відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 09.11.2017 № 401 «Про оголошення конкурсу  на зайняття вакантної посади категорії «В», переможцем конкурсу визнано Білоуса Андрія Володимировича із загальним результатом 7,42 балів, другого за результатами не визначено.

Посада

Прізвище, ім’я
та по батькові кандидата

Загальна кількість балів