Оголошено результати конкурсу на зайняття вакантної посади

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Черкаської районної державної адміністрації, оголошеного відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 09.11.2017 № 401 «Про оголошення конкурсу  на зайняття вакантної посади категорії «В», переможцем конкурсу визнано Білоуса Андрія Володимировича із загальним результатом 7,42 балів, другого за результатами не визначено.

Посада

Прізвище, ім’я
та по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Результат

1. Головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Білоус Андрій Володимирович

переможець конкурсу
не визначено

другий за результатами конкурсу

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: