“Наступний рік має стати роком суттєвого економічного зростання, зміни моделі управління та якості державних рішень”, – Прем’єр-міністр

Запроваджені цього року фундаментальні реформи в економіці та соціальній сфері відкривають для України нові можливості для забезпечення суттєвого економічного зростання на рівні 5-7%, а також зміни моделі управління та якості державних рішень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсманпід час зустрічі з діловими колами. Захід відбувся за участі Президента України Петра Порошенка, а також депутатського корпусу.

Глава Уряду підкреслив, що Україна може вже в короткостроковій перспективі стати однією з найбільш динамічних економік Європи. Для цього і будуть прийматися рішення, засновані на принципах захисту інвесторів, які оновлюють вітчизняну промисловість, створюють нові виробництва та робочі місця, нарощують випуск конкурентоспроможної продукції з високою доданою вартістю.

«Наступний рік має стати роком економічного зростання та формування чітких правил для бізнесу,   – сказав Володимир Гройсман. – Впевнений, що Президент, Парламент і Уряд спільно з бізнесом – це велика сила».

Глава Уряду нагадав, що цього року ухвалені важливі системні ініціативи в медичній, освітній, пенсійній сфері, системі адміністрування податку на додану вартість. Саме тому, «осінь фундаментальних реформ» має перетворитися у «весну законодавчих ініціатив з питань легкості ведення бізнесу».

«Держава має бути стійкою у своєму розвитку, – сказав Прем’єр. – Наша амбітна мета – увійти в ТОП-30 з легкості ведення бізнесу. Можемо це зробити? Так. Ми маємо приймати нове законодавство, і через його реалізацію досягнемо успіху».

У числі найбільш затребуваних законодавчих змін, Глава Уряду назвав законопроекти з відновлення кредитування реального сектору, запровадження відстрочки зі сплати ПДВ при імпорті технологічного обладнання для оновлення промислових підприємств, а також створення технопарків та індустріальних парків.

Реалізація заявлених планів, підкреслив Володимир Гройсман, дозволить Україні зайняти достойне місце на світовій економічній мапі і зупинити відтік кадрів. «Люди будуть повертатися в Україну. І це буде нова віха розвитку нашої держави», – зазначив Прем’єр-міністр.

Урядового порталу

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: