Відбулось засідання сесії районної ради; серед запрошених – Анатолій Яріш та Владислав Голуб

Сьогодні, 30 листопада, відбулося чергове засідання сесії Черкаської районної ради, на яку традиційно були запрошені представники влади, ЗМІ та громадськості, а також почесний гість, що завітав до Черкаського району – народний депутат України Владислав Голуб.

Виступивши з промовою про підсумки спільної роботи у 2017 році та окресливши плани на наступний рік, нардеп наголосив, що пріоритетними напрямками для нього, як і раніше, залишаються освітня та медична галузь. Також він висловив вдячність за плідну співпрацю керівництву району, зокрема – голові Черкаської райдержадміністрації Анатолію Ярішу та голові Черкаської райради Олексію Собко.

У свою чергу, Анатолій Яріш дякує народному депутату за увагу до потреб громади та постійну дбайливу підтримку саме тих верств населення, яким необхідна допомога держави.

Доповіла про свою діяльність у поточному році й голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

І найголовніше: у ході засідання сесії було прийнято ряд вкрай актуальних для району програм: “Про підтримку закладів культури Черкаського району на 2018-2020 роки”, “Про розвиток рибного господарства водойм Черкаського району на 2017-2021 роки”, “Про розвиток паліативної допомоги на 2018-2020 роки”, “Про соціальну допомогу протидії торгівлі людьми на 2018-2020 роки”, “Про організацію громадських робіт на 2018-2022 роки”. Ще до двох було внесено зміни: “Турбота” на 2014-2020 роки” та “Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки”.

Фото:
прес-служба