Відкриття футбольного міні-поля в інноваційній школі Черкаського району

Минулої п’ятниці, 10 листопада, у селі Червона Слобода Черкаського району відбулось урочисте відкриття футбольного міні-поля за участю голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша, а також депутата Верховної Ради Сергія Рудика, депутата Черкаської обласної ради Анатолія Коверського, голови Черкаської районної ради Олексія Собко, начальника відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Людмили Григорчук, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників сільської та батьківської громади.

Побудовано міні-поле у рамках реалізації обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради за ініціативи депутата Верховної Ради Рудика Сергія Ярославовича. Жага до перемоги, досягнення нових результатів і прагнення бути кращим – це ті якості, які необхідні сучасній дитині у формуванні її особистості. Гра у футбол дозволяє не лише поліпшити фізичну форму, а й робить дитину більш витривалою, підвищує її самооцінку.

Почесні гості перерізали стрічку і зробили перший удар м’ячем у ворота разом із майбутнім учасником збірної України, учасником всеукраїнських футбольних турнірів Давиденком Владиславом.
Директор інноваційної школи Самохотов Анатолій Олександрович подякував за піклування, турботу про сьогодення та майбутнє підростаючого покоління. Нехай же панують на Землі здоров’я, щастя, мир та добро!

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ