Турнір з волейболу серед ветеранів пройшов у Черкаському районі

12 листопада у селі Руська Поляна Черкаського району відбувся дев’ятий традиційний турнір з волейболу серед ветеранів на кубок Анатолія Олександровича Нагорного, у якому взяли участь команди с. Байбузи, «Дубовик» с. Р. Поляна, с. Геронимівка та м. Городище.

Народився Анатолій Олександрович Нагорний 6 листопада 1940 року в селі Вергунах Черкаського району. Після закінчення фізико-математичного факультету Черкаського педагогічного інституту з 1964 по 2002 роки працював вчителем математики в Черкаському обласному дитячому санаторію «Руська Поляна».

Велику увагу приділяв фізичному розвитку учнів: був керівником спортивних секцій з футболу, волейболу, баскетболу. На протязі 25 років очолював волейбольну команду села Руська Поляна.

Своїм прикладом Анатолій Олександрович показав підростаючому поколінню, що заняття спортом не тільки сприяє розвитку фізичної підготовки, а й гармонійному всебічному розвитку особистості.

Відкрив турнір сільський голова О. Гриценко, який побажав вдалого виступу всім командам. Після відкриття відбулося жеребкування команд, яке звело між собою «Дубовик» с. Р. Поляна та м. Городище. В напруженому поєдинку перемогу отримали господарі, які в фіналі розіграли золоті медалі і кубок з командою с. Байбузи.

У результаті проведених ігор команди посіли наступні місця:

I – с. Р. Поляна
II – с. Байбузи
III – м. Городище
IV – с. Геронимівка

ДЮСШ «Мрія»

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua