Листи з повідомленням про виграш – поширений спосіб шахрайства

Наперстки, гральні кістки, карткові шулери практично зжили себе. Зараз поширені більш витончені види шахрайства – це листи, зміст яких зводиться до однієї фрази – “Вітаємо, ви виграли!”. Йдеться переважно про коштовний приз: автомобіль, вартісна техніка та інше. Єдина обов’язкова умова зловмисників –  внесення відсотку від вартості  товару на вказаний рахунок.

Наприклад, на електронну пошту приходить повідомлення про виграш в рамках рекламної акції – вартісний товар високої якості за дивовижно низькою ціною. Лист, швидше за все виглядає як офіційне повідомлення від потужної компанії та підписаний її керівником, тому все виглядає досить правдоподібно. За телефоном, зазначеному в листі, людина зв’язується з представником компанії, який пропонує клієнту оплатити відсоток від вартості товару і пересилку, щоб отримати приз. Врешті потерпілий залишається без грошей і без призу. Подібні листи можуть потрапити й у звичайну поштову скриньку. У такому випадку головна мішень аферистів – пенсіонери.

Правоохоронці звертаються до громадян, якщо ви не реєструвалися на сайті компанії, яка надіслала вам лист, і не брали участь в її рекламній акції не треба звертати уваги на такі повідомлення. В разі якщо вас все ж ошукали, терміново звертайтеся до найближчого віддання поліції чи за телефоном 102.

сектору комунікації
поліції Черкаської області

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018