“Наступний рік має стати роком успіху України”, – Володимир Гройсман

Наступний 2018 рік має стати роком успіху України, оскільки Уряд спільно з Парламентом та Президентом напрацював немало важливих для держави рішень, які очікують на подальше ухвалення та впровадження. Про це у своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що одним з таких рішень є проект Державного бюджету на 2018 рік, який Уряд вчасно подав в Парламент, і сьогодні документ розглядатиметься у Верховній Раді у першому читанні.

«Цей бюджет передбачає ріст економіки на 3%, але цей показник може бути більшим. Все буде залежати від подальших наших кроків та дій, – зазначив Глава Уряду. – Але навіть 3% означають, що ми виробимо на 400 млрд грн більше продукції, ніж у 2017 році. Десятки тисяч людей отримають роботу, зарплату, а економіка буде розвиватися».

Як підкреслив Володимир Гройсман, запропонований Урядом бюджет є чітко пріоритезованим. Так, в документі чітко визначені видатки на безпеку й оборону на рівні майже 165 млрд грн. «Ми будемо фінансувати освіту, охорону здоров’я, забезпечимо продовження децентралізації. Це дасть можливість в містах, селах, районах будувати дороги, школи, садочки, лікарні, інші інфраструктурні об’єкти, – сказав Володимир Гройсман. – Ми також будемо будувати дороги та розвивати нашу енергонезалежність. 2018 рік буде роком нашого успіху».

При цьому Глава Уряду підкреслив, що всі рішення треба приймати вчасно. «І ми продемонструємо – спільно з Парламентом і Президентом – здатність прийняття рішень, які будуть направлені на успіх», – зазначив Прем’єр-міністр.

Урядового порталу

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ