Уряд вніс зміни щодо виготовлення і видачі посвідчень батьків та дітей з багатодітної родини

Урядом внесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї з метою:

• приведення Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року № 1099 «Деякі питання встановлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї» у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішнього переміщення осіб»;
  • врегулювання питання щодо забезпечення бланками посвідчень батьків багатодітних сімей, у складі яких є діти від 18 до 23 років, які навчаються за кордоном за денною формою навчання.

З огляду на це, у Черкаському районі буде забезпечено неухильне виконання Постанови підпорядкованими Черкаській райдержадміністрації структурними підрозділами, до повноважень яких належить видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Ознайомитись з постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року № 1099 «Деякі питання встановлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї» (зі змінами) можна за посиланням.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до органів у справах сім’ї, молоді та спорту або соціального захисту населення.

Жовтень 2018
« Вер