Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працюватиме у селі Свидівок

З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок врожаю і землі, Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області спільно із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області розробили графік роботи мобільних точок доступу.

Найближчим часом точка доступу до безоплатної правової допомоги діятиме 14 листопада 2017 року у селі Свидівок Черкаського району за адресою: вул. Шевченка, 177 (приміщення Свидівоцької сільської ради).

Персональний склад групи:

• Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Бузько Н.В.;
  • Приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Бараненко І.К.;
  • Начальник відділу правової інформації та консультацій Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тихонова О.А.;
  • Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наливайко І.М.

Головного ТУЮ у Черкаській області

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ