Протидія нелегальній міграції на Черкащині

У жовтні на Черкащині розпочалися цільові профілактичні заходи  щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

У результаті проведеної роботи співробітниками УДМС України в Черкаській області та правоохоронними органами виявлено 71 порушника законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства на території області. Одному іноземцю скорочено строк перебування в Україні.

Відносно 27 нелегальних мігрантів прийнято рішення про примусове повернення до країн походження та одного − про примусове видворення. Стосовно 3 осіб прийнято рішення про  заборону в’їзду на територію України.

До всіх порушників вжиті заходи щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності та накладено штрафів на суму понад 31 тис. грн, стягнуто – понад 29 тис. грн.

Робота з виявлення іноземців, які перебувають на території України незаконно, триває.

Управління ДМС у Черкаській області

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ