Всеукраїнський фестиваль “Барви життя”

21 жовтня 2017 року в приміщенні Черкаського Обласного Будинку Вчителя відбувся заключний концерт переможців регіональних оглядів-конкурсів творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями в рамках Всеукраїнського фестивалю «Барви життя». У відбіркових оглядах взяла участь велика кількість конкурсантів з усіх регіонів Черкащини. Цього року Черкаський район представляли: соліст Павло Правник з села Леськи, та поет-аматор Володимир Гуля з села Будище.

На святі були присутні почесні гості, які щоденно переймаються проблемами найменш захищених верств населення, не чекаючи нічого взамін, бо творити добро це їхнє покликання. Це заступник директора благодійного фонду соціального захисту інвалідів Сук Світлана Володимирівна, голова Черкаської обласної організації «Союз організацій інвалідів України» кавалер ордена Княгині Ольги – Чаплюк Лідія Федорівна та директор Комунальної установи «Обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи » Черкаської обласної ради – Іванова Таміла Василівна.

Учасники конкурсної програми змогли не тільки реалізувати свій творчий потенціал, а й знайшли нових друзів, поспілкувались з однолітками та отримали грамоти за участь.